Blog

Iets met je auto, dan bel je De Snep, iets met je personeel, dan bel je NED.

cover-image

In regio Zundert is De Snep een begrip. Van oudsher weten mensen: is er iets met mijn auto, dan bel je De Snep, dan komt het goed. “We doen alles voor onze klanten als het gaat om hun auto”, zegt Barry Snepvangers, eigenaar van De Snep. “Die mentaliteit herken ik bij NED. Daarom besteden we de loonadministratie en betaling van (bijna al) onze medewerkers uit aan NED Personeel. Voor mij een zorg minder: via NED is het professioneel geregeld.”

 

Ontzorgen

“Als kleine zelfstandige moet je creatief met je tijd omgaan”, vervolgt Barry. “NED is daarom een uitkomst.” Met de bandenservice, het garagebedrijf en de in- en verkoop van occasions is er voor Barry en zijn team namelijk altijd al genoeg te doen. Barry: “Hoewel De Snep en NED verschillende dingen doen, herken ik onze manier van werken in hun aanpak. Bij ons zit de ontzorging van onze klanten bijvoorbeeld in onze haal- en brengservice als de eigen auto naar de garage moet. NED ontzorgt ons bijvoorbeeld met het opstellen van overeenkomsten voor medewerkers, maar ook met de tijdige uitbetaling volgens de huidige wet- en regelgeving. En is een medewerker ziek of zijn er vragen over bijvoorbeeld pensioen- of verlofregelingen? Dan is het een kwestie van NED bellen, dan komt het goed.”

 

Veelzijdig en allround werk

De veelzijdigheid van De Snep maakt het voor Barry uitdagend om nieuwe medewerkers aan te trekken. “Juist omdat we kleinschalig werken, pak je hier als medewerker alles aan en op. Het moet bij je passen om zo allround te werken: van het zelf bestellen van onderdelen voor een reparatie tot het uitvoeren van die reparatie en het contact met de klant erover. Bij drukte spring je bij een andere afdeling bij. Zo gaat de bandenservice - alles wat zwart en rond is, zeg ik altijd – 24/7 door. Dat doen we voor alle merken personenauto’s, maar ook voor bedrijfswagens, landbouwvoertuigen en industriële voertuigen. Tamelijk onvoorspelbaar.”

 

Kloppende loonadministratie

De onvoorspelbaarheid van de hoeveelheid werk, zorgt ervoor dat medewerkers regelmatig wisselende uren werken. Barry: “Medewerkers vullen zelf het aantal gewerkte uren in. Dat doen ze in een app van NED. Op basis daarvan worden ze eens in de vier weken door NED uitbetaald. NED zorgt voor een kloppende loonadministratie. Zelf ontvang ik wekelijks een factuur voor alle gewerkte uren. Daar zijn vakantiedagen en ziekteverlof al in verrekend. Ik vind het een uitkomst. Toen ik twee jaar geleden het idee kreeg om alles rondom de verloning uit te besteden, dacht ik meteen aan NED. NED is een prachtig bedrijf, dat het goed doet hier in de regio maar ook steeds meer daarbuiten.”